مصاحبه آغاز سفر به استان خراسان جنوبی

بررسی وعده های سفر قبلی

گزارشگر:
آقای رئیس جمهور سلام عرض می‌کنم خدمت جناب عالی. خیلی خیلی خوش آمدید به استان خراسان جنوبی. نخستین سفر استانی خودتان را در سال جدید از استان خراسان جنوبی آغاز کردید. این سفر چه دستاورد و ارمغانی برای مردم خواهد داشت؟
رئیس جمهور:
بسم الله الرحمن الرحیم.
در آغاز لازم می‌دانم سال جدید خورشیدی را خدمت همة هم‌وطنان به ویژه مردم عزیز استان خراسان جنوبی تبریک و تهنیت عرض کنم. از این باد بهاری‌اش پیداست که ان شاء الله امسال سال نعمت و رحمت برای همة ماست. همة سال‌ها باید سال‌ پیشرفت ملت باشد به ویژه امسال که سال تولید ملی و اشتغال است. ان شاء الله همة ما تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم این شعار را محقق کنیم.
خوشحالم اولین سفر سال جدید من به این استان مرزی مهم کشورمان است. ما در این سفر همه وعده‌هایی را که در سفر قبل در این استان داده بودیم بررسی خواهیم کرد؛ طرح‌هایی که بحمدالله به اتمام رسیده، طرح‌هایی که امروز افتتاح خواهد شد و طرح‌هایی که نیمه کاره است و ان شاء الله تا پایان دولت باید آنها را به اتمام برسانیم.
امیدواریم ان شاء الله این سفر مایة خیر و برکت برای مردم بسیار عزیز و خوب استان خراسان جنوبی باشد.
متشکرم

102539
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.