گزارش جدید تحلیل سیاستگذاری عمومی در جهان

از رومانی تا هلند

آگاهی از فرآیند و وضعیت سیاست‌گذاری عمومی در کشورهای مختلف جهان می‌تواند به سیاست‌پژوهان و سیاستگذاران داخلی در امر سیاستگذاری در حوزه‌های مختلف محیط‌زیست، بهداشت و سلامت، اجتماعی و فرهنگی، اقتصاد، سیاست خارجی و... کمک کند. آگاهی از این موضوع که جهان به کدام سمت در حال حرکت است، تدوین مسیر حرکت داخلی را روشن‌تر می‌کند.
تصویر از رومانی تا هلند

شماره جدید سلسله گزارش‌های «تحلیل سیاست‌گذاری عمومی در جهان» در چهار حوزه سیاست محیط‌زیست، سیاست علم و فناوری، سیاست اجتماعی و فرهنگی و سیاست بهداشت و سلامت برای بهره‌مندی پژوهشگران و ذینفعان حوزه سیاست‌گذاری منتشر می‌شود.

این گزارش که زیرنظر دکتر کیومرث اشتریان دانشیار سیاست‌گذاری عمومی دانشگاه تهران و با همکاری زینب رفعتی آلاشتی تهیه شده‌است به گزارش اجرایی کشور رومانی در حوزه محیط‌زیست، قوانین جدید اتحادیه اروپا برای تعطیلی آلوده‌ترین نیروگاه‌های برق، سیاست علوم و نوآوری در هلند، پیشگیری از خشونت علیه زنان و دختران و طرح سلامت ۲۰۲۰ می‌پردازد.

برای مطالعه و دریافت متن کامل این گزارش از لینک زیر استفاده کنید.

112707
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.