در شماره دهم بولتن تحلیل سیاست‌گذاری عمومی در جهان منتشر می‌شود:

طرح شارژ ماشین‌های الکتریکی در خانه

هرخانه جدید و یا بازسازی‌شده در اروپا باید به یک محل شارژ الکتریکی خودرو مجهز شود. طبق پیش‌نویس اتحادیه اروپا انتظار می‌رود این طرح تا سال ۲۰۱۹ اجرا شود. در افزایش رشد چشم‌انداز بازار ماشین الکتریکی در اروپا، طبق مقررات منتشرشده تا قبل از پایان دولت در سال ۲۰۲۳، ۱۰درصد از فضاهای پارکینگ در ساختمان‌های جدید در منطقه اتحادیه اروپا باید به امکانات شارژ مجهز شوند. این یکی از مطالب بولتن شماره ده بولتن تحلیل سیاستگذاری است.
تصویر طرح شارژ ماشین‌های الکتریکی در خانه

شماره دهم بولتن «تحلیل سیاست‌گذاری عمومی در جهان» در دو حوزه سیاست محیط‌ زیست و سیاست علم و فناوری برای بهره‌مندی پژوهشگران و ذی‌نفعان حوزه سیاست‌گذاری منتشر می‌شود.

در این شماره بولتن تحلیل سیاستگذاری عمومی در جهان در بخش تحلیلی به موضوعاتی مانند «برنامه اقدام و استراتژی ملی تنوع زیستی مالت ۲۰۱۲-۲۰۲۰»، «بررسی مقایسه‌ای سیاست‌های زیست‌محیطی در نروژ و هلند»، «طرح محل شارژ ماشین‌های الکترونیکی در هر خانه جدید در اروپا»، «استراتژی‌های دسترسی آزاد به علم در سیاست‌گذاری‌های تحقیقات علمی» و... پرداخته شده‌است.

برای مطالعه و دریافت متن کامل این بولتن از لینک زیر استفاده کنید.

112961
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.