بررسی مبانی نظری دولت نهم و بازآفرینی مفهوم دولت اسلامی

احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور توانسته است یگانگی گفتمانی میان رهبر انقلاب و رئیس جمهور ایجاد کند. نکته‌ای که موجب شده دولت به مفهوم اسلامی نزدیک شود و مدیریت اجرایی را با آمال رهبر معظم انقلاب منطبق سازد. این بخشی از کتاب بررسی مبانی نظری دولت نهم و بازآفرینی مفهوم دولت اسلامی است که در سال ۱۳۹۱ توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در دولت دهم به چاپ رسیده‌است.
تصویر بررسی مبانی نظری دولت نهم و بازآفرینی مفهوم دولت اسلامی

کتاب «بررسی مبانی نظری دولت نهم و بازآفرینی مفهوم دولت اسلامی» نوشته علی ایمانی سطوت در ۳ فصل زیر توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در سال ۱۳۹۱ و در دولت دهم، تهیه، تنظیم و منتشر شده‌است:

  • فصل اول: دولت اسلامی الزامات و بایسته‌ها
  • فصل دوم: مبانی گفتمان انقلاب اسلامی و شاخص‌های دولت اسلامی
  • فصل سوم: مبانی نظری و اندیشه‌های دکتر احمدی‌نژاد در دولت نهم و بازآفرینی مفهوم دولت اسلامی

مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در نظر دارد فایل پی‌دی‌اف کتاب‌های منتشر شده در دوره ۱۳۹۲-۱۳۸۴ این مرکز را در سایت css.ir بارگذاری کند.

برای دریافت و مطالعه متن کامل کتاب «بررسی مبانی نظری دولت نهم و بازآفرینی مفهوم دولت اسلامی» که در ۲۹۵ صفحه تنظیم و منتشر شده‌است، از لینک دانلود زیر استفاده کنید.

112994
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.