نمایش فیلم مستند مادرکشی در اتاق فکر استان همدان

فیلم مستند مادرکشی با موضوع بحران آب و خاک روز چهارشنبه 2 دی ماه 94 در سالن شهید چمران دانشکده علوم دانشگاه بوعلی سینا به نمایش درآمد.
تصویر نمایش فیلم مستند مادرکشی در اتاق فکر استان همدان

فیلم مستند مادرکشی با موضوع بحران آب و خاک به همت اتاق فکر استان همدان با حضور مهندس علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی همدان و دکتر پاک سرشت مدیر شبکه اتاق های فکر استانی، روز چهارشنبه 2 دی ماه 94 در سالن شهید چمران دانشکده علوم دانشگاه بوعلی سینا به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی اتاق فکر همدان، در ابتدای این جلسه دکتر پاک سرشت درباره تهیه این فیلم گفت «هدف این فیلم سیاه نمائی از آنچه روی داده نبوده و نیست بلکه هدف به تصویر کشیدن مستندات منجر به مادرکشی (مادر = آب و خاک) برای آگاهی دادن به بینندگان در جهت درک واقعیات موجود و آماده شدن برای پذیرفتن مسئولیت هایی آتی در مقابل این اقدام است».

ابوالقاسم سوزنچی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی همدان که در تهیه این فیلم همکاری گسترده‌ای داشته، توضیحاتی در رابطه با فیلم داد و گفت انجمن تدبیر آب استان همدان که هیأت مؤسس آن قبلا تشکیل و مراتب ارائه اساسنامه آن به مقامات ذیربط طی شده است به زودی فعالیت خود را در استان آغاز خواهد کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی همدان همچنین خواستار عضویت همه کسانی که دغدغه آب را دارند در این انجمن شد و تاکید کرد ما را یاری دهید تا بتوانیم پا به پای مسئولین، قانون طرح احیاء و تعادل بخشی آب را در استان به نحو صحیح عملیاتی کرده و به مرحله اجرا درآوریم.

گفتنی است اکران این فیلم مورد استقبال طیفی از مخاطبان شامل کشاورزان، بهره وران آب و مسئولین و کارشناسان ذیربط و اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

113947
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.