رونمایی و اکران مستند:

میوه‌ها روی درخت مانده‌اند

رونمایی و اکران آنلاین مستند ۸ قسمتی «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» به کارگردانی علی خسروی و تهیه‌شده در سازمان هنری-رسانه‌ای اوج، روز سه‌شنبه مورخ ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ در تالار تدبیر مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
تصویر میوه‌ها روی درخت مانده‌اند

گفتگو درباره مسائل پیش روی کشور، مقدمه لازم برای شناخت دقیق مسائل و یافتن راهکارهایی بهینه برای مواجهه با آن‌ها است. از این منظر «مستندهای سیاستی» یکی از مهم‌ترین ابزارها برای برجسته ساختن مسائل ملی و ایجاد زمینه برای بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مهم کشور در حوزه‌های گوناگون است.

بر همین اساس جلسه رونمایی و اکران مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» با موضوع بهره‌وری پایین کشاورزی در ایران و عوامل موثر بر پیدایش این وضعیت، روز سه‌شنبه ۳۱ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ برگزار می‌شود. این مستند به کارگردانی علی خسروی در سازمان هنری-رسانه‌ای اوج تهیه شده است.

مدیریت این نشست بر عهده دکتر حسام‌الدین آشنا (مشاور رییس‌جمهور و رییس مرکز) است و از وزیران و نمایندگان محترم وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی، نیرو، امورخارجه، علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت صمت دعوت به‌عمل آمده است تا پس از تماشای مستند، به بحث و تبادل نظر درباره مستند و موضوع آن بپردازند.

این نشست راس ساعت ۱۳:۳۰ به صورت زنده از کانال آپارت «سار مدیا» به آدرس aparat.com/saarmedia.ir/live برای عموم پخش خواهد شد.

لازم است ذکر شود مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در چند سال گذشته ضمن تهیه چند مستند سیاستی، حمایت از مستندهای سیاستی تولید شده توسط افراد و نهادهای مختلف را در دستور کار خود قرار داده است و این نشست با همین رویکرد برگزار می‌شود.

115364
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.