نشست حکمرانی نظام سلامت و مدیریت بحران کرونا

نشست «حکمرانی نظام سلامت و مدیریت بحران کرونا» روز چهارشنبه از ساعات 14 الی 16 با سخنرانی دکتر مجتبی قلی‌پور و دکتر سعید صادقی جقه اعضای هیئت علمی پژوهشکده مطالعات راهبردی و دکتر ولی‌اله وحدانی‌نیا، دانش‌آموخته دکترای سیاست‌گذاری عمومی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
  • 1399/08/07 14:00 - 16:00
  • مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری
تصویر نشست حکمرانی نظام سلامت و مدیریت بحران کرونا

در عصر امروز پاندمی کرونا تبدیل به اصلی‌ترین چالش تمامی کشورهای جهان شده است. انبوهی از پیامدهای اقتصادی، سیاسی و اجتماعی این بیماری باعث شده جهان به شدت درگیر این ویروس ناشناخته شود. چگونگی مدیریت این بیماری در کشورهای مختلف متاثر از توان حکمرانی آنهاست و ضرورت دارد نگاهی تحلیلی به عملکرد حکمرانی نظام سلامت ایران در مقابله با این ویروس داشته باشیم. از اینرو مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با همکاری مدرسه حکمرانی دانشگاه شهید بهشتی در نشستی آنلاین به تحلیل حکمرانی نظام سلامت ایران در مدیریت بحران کرونا خواهد پرداخت.

این نشست روز چهارشنبه از ساعات 14 الی 16 با سخنرانی دکتر مجتبی قلی‌پور و دکتر سعید صادقی جقه اعضای هیئت علمی پژوهشکده مطالعات راهبردی و دکتر ولی‌اله وحدانی‌نیا، دانش‌آموخته دکترای سیاست‌گذاری عمومی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

این نشست به صورت زنده از طریق صفحه سارمدیا در آپارات به نشانی https://www.aparat.com/saarmedia.ir/live و همچنین صفحه اینستاگرام مرکز بررسی‌ها به آدرس @css.ir پخش خواهد شد.

125498
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.