نشست تخصصی «باروری و رونمایی از کتاب گزارش جمعیت» با حضور دکتر محمدجلال عباسی شوازی در تاریخ 5 دی ۱۳۹6 در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
گفتگوی راهبردی «نقد و بررسی کتاب امنیت انرژی» با حضور دکتر عباس ملکی و دکتر غلامحسین حسن‌تاش در تاریخ 25 اردیبهشت ۱۳۹7 در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
گفتگوی راهبردی «مطالعه تطبیقی طرح های راه ابریشم چین و آمریکا در آسیای جنوبی و مرکزی؛ با جایگاه و موقعیت منطقه ای ایران» با حضور دکتر محمد فاضلی و ولی کوزه گر کالجی در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۵ در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
نشست تخصصی سازگاری با کم‌آبی در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ با حضور دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو، دکتر حسام‌الدین آشنا رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک، دکتر محمد فاضلی مشاور محترم وزیر نیرو و جمعی از مسئولان، ذینفعان و پژوهشگران در تالار کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
گفتگوی راهبردی «فرصت سازی از شوک ارزی» با حضور علی میرزاخانی در تاریخ 30 خرداد ۱۳۹7 در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
کارگاه «مدیریت» با حضور دکتر فرداد درودی در تاریخ 30 خرداد ۱۳۹7 در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
نشست تخصصی بحران صندوق های بازنشستگی با حضور ذیننفعان، مسئولان و سیاستگذاران این حوزه در تیرماه ۱۳۹۵ در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم
تماشا و بررسی سخنرانی های راهبردی و سالیانه مسئولان عالی رتبه کشورهای جهان می تواند علاوه بر آشنایی با اهداف استراتژیک آن کشور، از جنبه فرمی، بلاغی و اقناعی نیز قابل توجه باشد. مرکز بررسی های استراتژیک با هدف آشنایی اندیشکده ها، استراتژیست های ایرانی و علاقه مندان به حوزه ارتباطات، اقناع و تبلیغات و رسانه ها اقدام به ترجمه و دوبله سخنرانی صدراعظم آلمان در دانشگاه هاروارد کرده است.
ویدئو فیلم