برنامه یاقوت در چهار قسمت به موضوع توافقنامه ی هسته ای می پردازد. در این قسمت دکتر دیاکوحسینی تحلیلگر مسائل سیاسی به سوالات مختلف درباره موضوع هسته ای ایران و برنامه جامع اقدام مشترک پاسخ می دهد.
ویدئو فیلم
برنامه یاقوت در چهار قسمت به موضوع توافقنامه ی هسته ای می پردازد. در این قسمت دکتر حسن بهشتی پور تحلیلگر مسائل سیاسی به سوالات مختلف درباره موضوع هسته ای ایران و برنامه جامع اقدام مشترک پاسخ می دهد.
ویدئو فیلم
حکمت و حکومت، بازخوانی متون کهن با هدف پاسخ به این سوال است که آیا حکمت پیشینیان می تواند مسیرهای سیاستی حال و آینده را اصلاح کند؟ بازخوانی «در آئین و شرط پادشاهی» از قابوس نامه اثر عنصر المعالی کیکاووس بن وشمگیر به راویت سید عبدالجواد موسوی، اولین قسمت از برنامه حکمت و حکومت است.
ویدئو فیلم
حکمت و حکومت، بازخوانی متون کهن با هدف پاسخ به این سوال است که آیا حکمت پیشینیان می تواند مسیرهای سیاستی حال و آینده را اصلاح کند؟ بازخوانی «در سیرت پادشاهان» از گلستان سعدی به راویت سید عبدالجواد موسوی، چهارمین قسمت از برنامه حکمت و حکومت است.
ویدئو فیلم
حکمت و حکومت، بازخوانی متون کهن با هدف پاسخ به این سوال است که آیا حکمت پیشینیان می تواند مسیرهای سیاستی حال و آینده را اصلاح کند؟ بازخوانی «در تفسیر الانسان حریص علی ما منع» از فیه ما فیه مولانا جلال الدین محمدبلخی به راویت سید عبدالجواد موسوی، دومین قسمت از برنامه حکمت و حکومت است.
ویدئو فیلم
حکمت و حکومت، بازخوانی متون کهن با هدف پاسخ به این سوال است که آیا حکمت پیشینیان می تواند مسیرهای سیاستی حال و آینده را اصلاح کند؟ بازخوانی «اندر مشاورت دانایان» از سیاست نامه (سیرالملوک) خواجه نظام الملک طوسی به روایت سید عبدالجواد موسوی، سومین قسمت از برنامه حکمت و حکومت است.
ویدئو فیلم
گفتگوی راهبردی «بررسی روابط ایران و بریتانیا» با حضور دکتر مجید تفرشی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در تالار تدبیر مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم