در ادامه برگزاری نشست‌های تخصصی و نخبگانی درباره «نقش حلقه‌های میانی در ارتباط بهتر و موثرتر دولت با مردم»، صبح یکشنبه همایش «جریان‌های حلقه‌های میانی؛ پیشران حکمرانی مردمی» با هدف تبیین راهکار‌ها و راهبرد‌های اجرایی تحقق نقش حلقه‌های میانی از سوی مرکز بررسی‌های استراتژیک و با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
ویدئو فیلم
در نشست «بررسی فرصت‌های علوم پایه برای پیشرفت پایدار ایران» که به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک در محل این مرکز برگزار شد، راهبردهای عملی برای توسعه پایدار ایران از منظر علوم پایه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حاضران ضمن تاکید بر ضرورت تدوین سند جامع علوم پایه در کشور پیشنهاد کردند چند پروژه ملی یا بین‌المللی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی در علوم پایه طراحی و پیاده‌سازی شود.
خبر گزارش نشست

در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

دومین نشست بررسی راهکارهای تحقق اهداف طرح ملی مسکن برگزار شد

دومین نشست کارشناسی بررسی راهکارهای تحقق طرح اقدام ملی مسکن با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان این حوزه به میزبانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست
برنامه اقدام اجرایی‌سازی دستورات ۸ ماده‌ای رئیس جمهور جهت «بهبود وضعیت صنعت خودروسازی کشور» در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری بررسی شد.
خبر گزارش نشست

دکتر خیاطیان در نشست تخصصی دیپلماسی علمی و فناوری مطرح کرد

مرکز بررسی‌های استراتژیک به دنبال راهبردهای تحقق «دیپلماسی علمی»

نشست تخصصی «دیپلماسی علمی و فناوری؛ فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارها» صبح امروز دوشنبه به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی با حضور وزرای امور خارجه، علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و روسای دانشگاه‌های کشور در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
خبر گزارش نشست
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از تشکیل میز تخصصی در دانشگاه‌های اصلی کشور برای تسهیل و نهادینه کردن ارتباط دانشگاه و دولت خبر داد و بر بهره‌مندی از نظرات اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و نخبگان دانشگاهی برای دستیابی به راهبردهای اجرایی مشخص در موضوعات مهم کشور تاکید کرد.
خبر گزارش نشست
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در نشستی با موضوع «بررسی فرصت‌ها و چالش‌های حضور مهاجران افغانستانی» به بحث و تبادل پیرامون این موضوع با حضور کارشناسان دستگاه‌های مختلف پرداخت.
خبر گزارش نشست

به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

نشست «دیپلماسی اقتصادی و سیاست همسایگی» برگزار شد

پیش نشست اولین کنفرانس دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با عنوان «دیپلماسی اقتصادی و سیاست همسایگی» پیش از ظهر امروز یکشنبه 17 بهمن ماه جاری به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در دیدار معاونان مرکز بررسی‌های استراتژیک و موسسه امام خمینی(ره) تاکید شد؛

ترویج و گسترش همکاری‌های علمی در زمینه ترویج و تبیین گفتمان دولت

در دیدار معاونان مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، طرفین بر ترویج و گسترش همکاری‌های علمی در زمینه‌های مورد علاقه مشترک به خصوص در زمینه ترویج و تبیین گفتمان دولت، استفاده از شبکه نخبگانی و ظرفیت ارتباطات حوزوی موسسه امام خمینی(ره) و برخی حوزه‌های سیاستگذاری نظیر سیاست جمعیتی تاکید کردند.
خبر گزارش نشست
دومین جلسه «شورای همکاری مراکز تحقیقاتی و پژوهشی-راهبردی» با حضور روسا و نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس، پژوهشگاه قوه قضائیه و مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با هدف تبیین اهداف و دستیابی به راهکار اجرایی برای همکاری مشترک برگزار شد.
خبر گزارش نشست