مبانی نظری سفرهای استانی دولت نهم

سفرهای استانی طرحی بود که در سال ۸۴ و در گرماگرم انتخابات نهم ریاست جمهوری بر سر زبان‌ها افتاد تا نویدبخش بازگشت دولت به متن مردم باشد. دو دور سفرهای استانی دولت نهم به عنوان ابتکار رئیس جمهور علاوه بر توزیع سهام خدمت در گستره ایران اسلامی و ایجاد روحیه امید و خودباوری ملی، دورافتاده‌ترین مناطق کشور را به کارگاه سازندگی و آبادانی تبدیل کرده؛ واقعیتی که دست کم از دید تیزبین رسانه‌ها و خبرنگاران دور نمانده است. این بخشی از کتاب «مبانی نظری سفرهای استانی دولت نهم» است که توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در دولت دهم به چاپ رسیده‌است.
تصویر مبانی نظری سفرهای استانی دولت نهم

کتاب «مبانی نظری سفرهای استانی دولت نهم» نوشته جلال میرزایی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان در بخش‌های زیر توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در دولت دهم، منتشر شده‌است:

بخش اول: مبانی نظری

بخش دوم: جایگاه گفتمان عدالت در نظام سیاسی اسلام

بخش سوم: شاخص‌های کارگزاران نظام اسلامی

بخش چهارم: گفتمان عدالت، پیشرفت و خدمت‌رسانی در نظام اسلامی

بخش پنجم: عملکرد دولت نهم در سفرهای استانی

مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در نظر دارد فایل پی‌دی‌اف کتاب‌های منتشر شده در دوره ۱۳۹۲-۱۳۸۴ این مرکز را در سایت css.ir بارگذاری کند.

برای دریافت و مطالعه کتاب «مبانی نظری سفرهای استانی دولت نهم» از لینک دانلود زیر استفاده کنید.

113021
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.