بررسی اقدامات انجام گرفته در محتوای اینترنت در نظام جمهوری اسلامی ایران

این مطالعه اولین و ضروری‌ترین گام در راستای انجام رصد در مهندسی فرهنگی و در بستر فرهنگ و فناوری و موضوع اینترنت است. به طور خلاصه می‌توان گفت که این مطالعه به دنبال این است که با کمک روش‌هایی چون فراتلفیق، مستندسازی و مدیریت دانش کلیه اقدامات، سیاست‌ها و پژوهش‌های انجام شده در موضوع اینترنت را جمع‌آوری کرده و پس از بررس 􀀯ی این حوزه‌ها و استخراج ارتباطات میان آن‌ها، تحلیلی معنادار از وضعیت موجود و آنالیز شکاف میان سیاست‌ها، استراتژی‌ها و اقدامات موجود انجام دهد.
تصویر بررسی اقدامات انجام گرفته در محتوای اینترنت در نظام جمهوری اسلامی ایران

کتاب «بررسی اقدامات انجام گرفته در محتوای اینترنت در نظام جمهوری اسلامی ایران» نوشته دکتر حسین صالح‌زاده، در فصول زیر توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری دولت دهم، منتشر شده‌است:

فصل اول: کلیات تحقیق

فصل دوم: ادبیات تحقیق (تعریف فرهنگ از دیدگاه‌های مختلف)

فصل سوم: ارتباطات و شاخص‌های آن

فصل چهارم: روش‌شناسی تحقیق

فصل پنجم: استفاده از متدولوژی داده‌کاوی در تحلیل داده‌ها

فصل ششم: بررسی اقدامات، سیاست‌ها و پژوهش‌های صورت گرفته در دو دهه گذشته

مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در نظر دارد فایل پی‌دی‌اف کتاب‌های منتشر شده در دوره ۱۳۹۲-۱۳۸۴ این مرکز را در سایت css.ir بارگذاری کند.

برای دریافت و مطالعه کتاب «بررسی اقدامات انجام گرفته در محتوای اینترنت در نظام جمهوری اسلامی ایران» از لینک دانلود زیر استفاده کنید.

113029
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.

نظرات شما ( 1 نظر )

علی جان انصاری
پنج شنبه 11 بهمن 139717:45
باسلام وسپاس بیکران صمیمانه وقلبی ام به جناب آقای دکترحسین صالح زاده وبه این عزیز بزرگوار دست مریزاد میگویم وازخداوند منان توفیق روزافزون وطول عمر باعزت خواستارم امیدوارم که به توانیم به راحتی آثارپرتلاش وطاقت فرسای این بزرگواررادر اینترنت بدست آوریم
( 0 ) ( 0 )