طی حکمی از سوی دکتر خیاطیان؛

محمد همت به سمت مشاور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در امور آب و محیط زیست منصوب شد

دکتر خیاطیان طی حکمی محمد همت را به‌عنوان مشاور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در امور آب و محیط زیست منصوب کرد.
تصویر محمد همت به سمت مشاور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در امور آب و محیط زیست منصوب شد

به گزارس روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، دکتر محمدصادق خیاطیان در حکمی آقای محمد همت (عضو هیات علمی دانشگاه و پژوهشگر برتر سال 1400) را به سمت مشاور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در امور آب و محیط زیست منصوب کرد.

متن حکم رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری به این شرح است:

جناب آقای محمد همت

نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور رئیس مرکز در امور آب و محیط زیست» منصوب می‌شوید.

پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله، به ویژه بررسی نظام مسائل حوزه آب، فاضلاب و محیط زیست کشور و ارائه نظام جامع حل متناسب، علمی و منصفانه با تکیه بر ظرفیت نخبگان، صاحبنظران و مراکز دانشگاهی و اندیشگاهی در چارچوب گفتمان دولت سیزدهم مورد انتظار است.

امید است با استعانت از خداوند متعال و اهتمام به تفکر عدالت محوری، فساد ستیزی و روحیه انقلابی در انجام شایسته وظایف و تلاش برای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمد صادق خیاطیان

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری

136078
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.