دکتر خیاطیان با تبریک راهیابی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2022:

اهدای شادی، نشاط و امید به ملت بزرگ ایران کار بزرگی است

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ضمن تبریک راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی قطر، اظهار امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت‌های اجتماعی فوتبال و جنبه هویتی و ملی آن، مسئولان مرتبط با برنامه‌ریزی دقیق و اثربخش، زمینه موفقیت تیم ملی در مسابقات جام جهانی را فراهم آورند.
تصویر اهدای شادی، نشاط و امید به ملت بزرگ ایران کار بزرگی است

به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، دکتر محمدصادق خیاطیان طی پستی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی عراق و راهیابی به جام جهانی 2022 نوشت: در روزهایی که جامعه ایرانی بیش از همیشه به امید و اعتماد نیاز دارد و پس از ماه‌ها مواجهه دشوار جامعه با پاندمی کرونا که توام با سوگواری و گرفتاری بسیاری از هموطنان‌مان بود، پیروزی گرانقدر تیم ملی فوتبال کشورمان فوق‌العاده مسرت‌بخش بود. فوتبال، در کنار بُعد ورزشی‌اش، ظرفیت عظیمی برای ایجاد انسجام و همدلی در لایه‌های مختلف اجتماعی دارد و در روزهایی که عزم و انسجام ملی برای غلبه بر چالش‌ها و ابرچالش‌های مزمن کشور ضرورت دارد، این ظرفیت مغتنم است.

وی در ادامه می‌افزاید: ضمن تبریک این پیروزی بزرگ و راهیابی مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی به یکایک ملت شریف ایران، از همه بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی فوتبال کشورمان تشکر می‌کنم. اهدای شادی، نشاط و امید به ملت بزرگ ایران کار بزرگی است که این عزیزان با همت و غیرت موفق به انجام آن شدند و باید قدردان آنان بود.

خیاطیان در پایان ابزار امیدواری کرد که «با توجه به ظرفیت‌های اجتماعی فوتبال و جنبه هویتی و ملی آن، مسئولان مرتبط با برنامه‌ریزی دقیق و اثربخش، زمینه موفقیت تیم ملی در مسابقات جام جهانی را فراهم آورند.»

136099
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.