در سفر یک روزه رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه محصولات دانش بنیان استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر خیاطیان

در سفر یک روزه رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری به استان سیستان و بلوچستان، نمایشگاه محصولات دانش بنیان، فناور و خلاق استان با حضور دکتر خیاطیان افتتاح شد.
تصویر افتتاح نمایشگاه محصولات دانش بنیان استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر خیاطیان

به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان، فناور و خلاق استان سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز با حضور دکتر محمدصادق خیاطیان، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک، دکتر حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، رئیس پارک علم و فناوری استان و جمع دیگری از مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زاهدان افتتاح شد.

در این بازدید دکتر خیاطیان و هیات همراه از نزدیک با توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق استان آشنا شده و با مدیران این شرکت‌ها به گفت‌وگو پرداختند.

در این نمایشگاه ۲۴ شرکت دانش بنیان، ۱۴۰ شرکت فناور، ۳۷ شرکت خلاق حضور دارند.

این نمایشگاه از امروز هشتم تیر ماه جاری در محل برپایی نمایشگاه بین‌المللی زاهدان برپا و تا دهم تیر ماه جاری دایر خواهد بود.

گفتنی است هم‌اکنون ۳۴ شرکت دانش بنیان، ۴۳ شرکت خلاق و ۸۰ شرکت دارای مجوز از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان مستقر هستند و ۱۲۱ شرکت نیز در چرخه اخذ مجوز دانش بنیانی از معاونت علمی و فناوری قرار دارند.

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری همچنین پس از افتتاح نمایشگاه دانش بنیان و بازدید دو ساعته از آن، از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و کارخانه نوآوری زاهدان نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان توانمندی‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و فناور فعال در آن قرار گرفت.

136230
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.