در دومین نشست «بررسی و اصلاح ساختار بودجه» صورت گرفت؛

آسیب‌شناسی نظام بودجه‌ریزی کشور در مرکز بررسی‌های استراتژیک

دومین نشست از سلسله نشست‌های «بررسی و اصلاح ساختار بودجه» با حضور کارشناسان و صاحبنظران در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
تصویر آسیب‌شناسی نظام بودجه‌ریزی کشور در مرکز بررسی‌های استراتژیک

به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، با توجه به مطالبات موکد مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح ساختار بودجه، کارگروهی در این خصوص در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری تشکیل شده و دومین نشست آن نیز با هدف راه‌اندازی این کارگروه و آسیب‌شناسی نظام بودجه‌ریزی کشور برگزار شد.

در این نشست که با حضور جمعی از اساتید دانشگاه و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه به ریاست سرپرست معاونت اقتصادی مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد، حاضران در ابتدا به آسیب‌شناسی نظام بودجه‌ریزی و برنامه‌ریزی در اقتصاد ایران پرداختند و سپس در خصوص مسیر پیش‌روی این کارگروه و تصویب حضور و ترکیب اعضا در سایر جلسات این کارگروه، بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه این نشست، ضمن گفتگو در خصوص مبنای تخصیص بودجه در نظام بودجه‌ریزی، مدل برنامه‌هایی که در حال حاضر در اسناد بالادستی نوشته می‌شود، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

136288
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.