برگزاری نشست تحلیل نظام بانکی و تورم در مرکز بررسی‌های استراتژیک

نشست تحلیل نظام بانکی و تورم روز دوشنبه 3 بهمن ماه سال جاری با حضور کارشناسان اقتصادی در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
تصویر برگزاری نشست تحلیل نظام بانکی و تورم در مرکز بررسی‌های استراتژیک

به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، در این نشست که با حضور دکتر سیدمهدی زریباف و سیدجواد سادات فریزنی، معاونان اقتصادی و هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد، محمدهادی سبحانیان معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد و کارشناسان حاضر در جلسه به ارائه گزارشی تحلیلی از وضعیت نظام بانکی کشور پرداختند و مباحث این حوزه را مورد بررسی قرار دادند.

وضعیت فعلی بانک‌ها و سرمایه‌گذاری از سوی آنها‌، مسئله تورم، رشد نقدینگی، رشد اقتصادی و... از جمله موضوعات اقتصادی مطرح شده در این گزارش بود که مورد نقد و نظر کارشناسی قرار گرفت.

همچنین موضوع ثروت‌آفرینی از طریق افزایش تولید، بازتولید مناسب ثروت موجود، ثروت‌آفرینی از طریق کاهش مصرف انرژی، ثروت‌آفرینی از طریق اهرمی کردن دارایی‌ها، حذف تامین مالی غیر ضرور از جمله موارد مطروح شده در بخش «برنامه تحول اقتصادی» گزارش مذکور بود که به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

136482
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.