نشست بررسی و آسیب‌شناسی وضعیت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی صبح امروز چهارشنبه 30 شهریور ماه جاری با حضور مدیرکل سیاسی و امور بین‌الملل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و جمعی از مدیران ارشد این دانشگاه برگزار شد.
خبر گزارش نشست
دومین نشست از سلسله نشست‌های «تنظیم‌گری در اقتصاد دانش بنیان» با موضوع «بررسی نقش مناطق آزاد در اقتصاد دانش بنیان و کارکردهای آن» بعدازظهر امروز سه‌شنبه 29 شهریور به میزبانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و با حضور نمایندگانی از مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی، مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، شرکت سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایران، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سازمان فناوری اطلاعات ایران، بیمه مرکزی، شرکت ملی انفورماتیک (هولدینگ IT بانک مرکزی) و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران برگزار شد.
خبر گزارش نشست
نشست «بررسی آینده سیاسی عراق در پرتو بحران موجود» صبح امروز سه‌شنبه 29 شهریور ماه جاری با حضور جمعی از صاحب‌نظران و کارشناسان این حوزه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ضمن تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی باید از ابزار‌ها و بستر‌های نوآورانه در امر قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین کمک بگیرد، گفت: با استفاده از این ابزارها، نخبگان به مسائل کشور وصل می‌شوند و از این رهگذر به راه‌حل و پاسخ دقیق‌تری دست خواهیم یافت.
خبر گزارش نشست

در نشست مشترک کارگروه دانش بنیان مرکز بررسی‌های استراتژیک و کانون کارشناسان رسمی دادگستری صورت گرفت؛

بررسی راهکارهای تحقق نحوه ارزش‌گذاری شرکت‌های دانش بنیان

نشست کارگروه دانش بنیان مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با نمایندگان کانون کارشناسان رسمی دادگستری صبح امروز با موضوع «بررسی راهکارهای تحقق نحوه ارزش‌گذاری شرکت‌های دانش بنیان» در محل این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست
نشست بررسی و آسیب‌شناسی همکاری‌های علمی و بین‌المللی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران پیش از ظهر امروز شنبه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست
دولت آمریکا، چین را بزرگترین تهدید و رقیب خود عنوان کرده و سیاست چرخش به شرق آسیا را به اجرا گذاشته است تا از هر طریق ممکن با چین و قدرت فزاینده آن مقابله کند. یکی از نقاط درگیری دو کشور، مسئله تایوان است. در حالی که آمریکا از استقلال تایوان حمایت می‌کند، چین تایوان را خط قرمز خود می‌داند. اما آیا آمریکا برای مقابله با چین در خصوص تایوان آمادگی دارد؟
خبر خانه
نشست بررسی راهکارهای پیشرفته و مدیریت هماهنگ سیل در کشور بعدازظهر امروز سه‌شنبه به ریاست معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و جمعی از مسئولان و کارشناسان حوزه‌های آب و منابع طبیعی، هواشناسی و مدیریت بحران کشور در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد.
خبر خانه
در راستای تاکید رئیس جمهور مبنی بر لزوم تحقق عدالت به‌عنوان شعار محوری دولت مردمی سیزدهم و استفاده از ظرفیت‌های تمامی نخبگان کشور، نشست علمی «حکمروایی عادلانه» به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار شد.
خبر خانه