با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛

آیین تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد

آیین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری بعد از ظهر چهارشنبه با حضور دکتر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شد.
تصویر آیین تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد

در این مراسم که با حضور شماری از وزرا و اعضای هیأت دولت(از جمله دکتر رضا اردکانیان، دکتر لعیا جنیدی، دکتر محمد نهاوندیان، دکتر حسینعلی امیری و...)، معاونین و اعضای دفتر رئیس جمهور، معاونین نهاد ریاست جمهوری، مسئولان، پژوهشگران و کارشناسان مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد، دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با تقدیر از خدمات دکتر حسام‌الدین آشنا در طول مدت حدود 8 سال ریاست این مرکز گفت: دکتر آشنا در این مدت همواره صادقانه و دلسوزانه و براساس وجدان علمی نسبت به مأموریت‌های این مرکز اهتمام ویژه و جدی داشته و توانسته با تعامل صمیمانه با همه بخش‌های مختلف دولت منشأ خدمات ارزنده‌ای باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به انتصاب دکتر علی ربیعی به عنوان رئیس جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک،گفت: انتصاب دکتر ربیعی به عنوان رئیس جدید این مرکز بی‌تردید مسیر مناسبت‌های این مرکز را تداوم خواهد بخشید و با توجه به حضور طولانی ایشان در مسئولیت‌های مختلف در دولت، نسبت به الزامات کاری مرکز، غریبه نیستند و امیدواریم با توجه به روحیه ایشان در تعامل و کار جمعی بتوانند، منشأ اثر باشند.

125792
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.