به میزبانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، نشست تخصصی «ارزیابی سیاست خارجی دولت سیزدهم با تاکید بر سیاست همسایگی» با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی برگزار شد.
خبر گزارش نشست
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری به مناسبت هفته پژوهش در سفری یک روزه به قم، با حضرات آیات سیدهاشم حسینی‌بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و محمود رجبی، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) دیدار و در همایش ملی حدیث‌پژوهی و جشنواره پژوهشی قرآن و حدیث شرکت کرد.
خبر عمومی

به میزبانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری؛

نشست بررسی نظام نخبگانی کشور برگزار شد

نشست «بررسی نظام نخبگانی کشور» با حضور استادان و کارشناسان این حوزه روز دوشنبه ۲۲ آدرماه ۱۴۰۰ به میزبانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری مطرح کرد:

شفافیت، حلقه گمشده نظام حکمرانی آب

در ادامه سلسله نشست‌های مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه بررسی زمینه‌ها و راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشست هم‌اندیشی با مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبر عمومی
رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با بیان اینکه در حال حاضر راهبرد مشخصی در حوزه دیپلماسی علمی در کشور وجود ندارد، بر دستیابی به یک الگوی مناسب در این زمینه تاکید کرد. 1p
خبر گزارش نشست
در ادامه سلسله نشست‌های مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه بررسی زمینه‌ها و راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشست هم‌اندیشی با مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در محل این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست
در ادامه سلسله نشست‌های نخبگانی پیرامون ماموریت ویژه مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه انجام مطالعات علمی احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، چهارمین نشست نخبگانی با عنوان «نقش صنایع و فناوری در ایجاد و رفع چالش‌های حوضه آبریز زاینده‌رود» برگزار شد.
خبر گزارش نشست
سومین نشست نخبگانی با عنوان«بررسی آینده کشاورزی حوضه آبریز زاینده رود» در ادامه سلسله نشست‌های نخبگانی پیرامون ماموریت ویژه مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه انجام مطالعات علمی احیای حوضه آبریز زاینده‌رود برگزار شد.
خبر گزارش نشست