در این ویدئو «جودی جیمز/Judi James» کارشناس برجسته تلویزیون در زمینه زبان بدن و نویسنده کتاب (The Body Language Bible: The hidden meaning behind people's gestures and expressions)، به تحلیل رفتارهای پنهان امانوئل مکرون و بوریس جانسون در دیدار دو‌جانبه آن‌ها در کاخ الیزه می‌پردازد.
ویدئو فیلم
آیا دولت، نمایندهٔ مردم است؟ در این ویدئو نشان داده می شود که فقط در پنج سال گذشته، دویست مورد از شرکت های فعال سیاسی ۵.۸ میلیارد دلار برای تأثیرگذاری بر دولت هزینه کردند. همین شرکت ها ۴.۴ تریلیون دلار از طریق حمایتِ مالیات پردازان به دست آوردند. هر کدام از اینها می توانند از پولشان برای خریدنِ تأثیر و نفوذ سیاسی استفاده کنند. و نتیجه روشن است: فساد در آمریکا قانونی است و تا وقتی که چنین است، هر کسی می تواند پول بپردازد و نفوذِ سیاسی بخرد.
ویدئو فیلم
مستند بمب ساعتی به کارگردانی کمیل سوهانی و حسین خداپرست و با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در سال ۹۷ ساخته شده‌است. این مستند به بحران صندوق‌های بازنشستگی در ایران می‌پردازد.
ویدئو فیلم
برنامه گفتگومحور یاقوت با اجرای زهره سادات هاشمی در سه قسمت به سراغ طرح بازآفرینی شهری و بافت‌های فرسوده رفته است. در قسمت سوم و پایانی این موضوع، دکتر طاهره نصر عضو هیئت رئیسه گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی و مهندس عشایری معاون وزیر مسکن و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به بحث و گفتگو درباره برنامه ملی بازآفرینی شهرها پرداختند.
ویدئو فیلم
برنامه گفتگومحور یاقوت با اجرای زهره سادات هاشمی در سه قسمت به سراغ طرح بازآفرینی شهری و بافت‌های فرسوده رفته است. در قسمت دوم از این موضوع، دکتر طاهره نصر عضو هیئت رئیسه گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی و مهندس عشایری معاون وزیر مسکن و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به بحث و گفتگو درباره برنامه ملی بازآفرینی شهرها پرداختند.
ویدئو فیلم
برنامه گفتگومحور یاقوت با اجرای زهره سادات هاشمی در سه قسمت به سراغ طرح بازآفرینی شهری و بافت‌های فرسوده رفته است. در قسمت اول از این موضوع، دکتر طاهره نصر عضو هیئت رئیسه گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی و مهندس عشایری معاون وزیر مسکن و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به بحث و گفتگو درباره برنامه ملی بازآفرینی شهرها پرداختند.
ویدئو فیلم
گفتگوی راهبردی «معرفی و بررسی اطلس مسائل اجتماعی کشور» با حضور دکتر سلیمان پاک سرشت و دکتر روزبه کردونی در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ویدئو فیلم