رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از طراحی سامانه‌ای برای بهم‌رسانی نخبگان و دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی در این مرکز خبر داد و اعلام کرد که فاز اول این سامانه تا پایان بهمن ماه جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
خبر عمومی

دکتر خیاطیان با تسلیت رحلت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی:

خلاء فقدان حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی پرنشدنی است

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با انتشار پیام تسلیتی، رحلت جانگذار مرجع عالیقدر عالم تشیع، حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی را تسلیت گفت و آن را ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه اسلامی عنوان کرد.
خبر عمومی

دکتر خیاطیان با تبریک راهیابی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2022:

اهدای شادی، نشاط و امید به ملت بزرگ ایران کار بزرگی است

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ضمن تبریک راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی قطر، اظهار امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت‌های اجتماعی فوتبال و جنبه هویتی و ملی آن، مسئولان مرتبط با برنامه‌ریزی دقیق و اثربخش، زمینه موفقیت تیم ملی در مسابقات جام جهانی را فراهم آورند.
خبر عمومی ایران تهران

رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری تاکید کرد:

ضرورت نگاه ملی به موضوعات کلان کشور

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با انتقاد از حاشیه‌ورزی‌های صورت گرفته درباره دستاوردهای سفر مهم رئیس جمهوری به روسیه، از «سیاست‌ورزان»، «اهالی رسانه» و «تریبون‌داران داخلی» خواست در اینگونه مسائل، نگاه ملی به موضوعات کلان کشور را مدنظر قرار دهند.
خبر عمومی
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری طی یادداشتی با اشاره به سفر امروز رئیس جمهوری به روسیه، توسعه روابط دوجانبه و چندجانبه با 15همسایه جمهوری اسلامی ایران را جزو رئوس برنامه‌های دولت سیزدهم و جهت‌گیری کنش‌های دیپلماتیک دولت در ماه‌های گذشته عنوان کرد.
خبر عمومی
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با اشاره به سه توصیه و پنج دستور رئیس جمهوری خطاب به نظام بانکی اعلام کرد که این مرکز برای مشارکت در ایجاد سازوکاری کارآمد برای پیگیری این دستورات آمادگی دارد.
خبر عمومی

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری خبر داد:

عدالت و جمهوریت گفتمان دولت سیزدهم

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، فرسایش سرمایه اجتماعی و آبرَفتِ «اعتماد عمومی» را از مهم‌ترین معضلات ماه‌های گذشته اعلام و جهت‌گیری سیاست‌های رئیس‌جمهوری و دولت مردمی را در راستای غلبه بر این نقیصه عنوان کرد.
خبر عمومی

رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری خبر داد:

راه‌اندازی سامانه‌ جامع تسهیل ارتباط دولت با نخبگان و صاحبنظران

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از راه‌اندازی سامانه‌ای جامع و کارآمد برای تسهیل و تحکیم ارتباط دولت با نخبگان و صاحبنظران در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
خبر عمومی