طی نشستی که در محل «مرکز بررسی های استراتژیک ریاست‌جمهوری» برگزار شد، آقای ولی کوزه‌گر کالجی(پژوهشگر ارشد مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز) به تشریح دستاوردهای خود از مطالعه نحوه مقابله دولت گرجستان با فساد در 15سال اخیر پرداخت.
خبر گزارش نشست
نشستی با عنوان «بررسی قابلیت‌های ایران برای تولید سوخت کم‌سولفور مورد استفاده در کشتی‌ها» در تاریخ 13 اسفند 1397 برگزار شد. آنچه در ادامه می‌آید خلاصه اهم مسائل طرح شده در این نشست است.
خبر گزارش نشست
نشست «بررسی موانع پیش روی توسعه صادرات و ترانزیت گاز در کشور و راهکارهای رفع آن» روز دوشنبه ۸ بهمن 1397 به عنوان اولین نشست تخصصی از پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، با حضور جمعی از اساتید، صاحب‌نظران و فعالان این حوزه، در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی اتاق فکر «حقوق کودکان در ایران» مطرح شد:

پولی شدن آموزش و بازماندن کودکان از تحصیل

دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی اتاق فکر «حقوق کودکان در ایران» با موضوع آسیب‌شناسی آموزش رایگان و اجباری و با تمرکز بر کودکان بازمانده از تحصیل، در تالار تدبیر مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

گزارش نشست:

بازآفرینی شهری

نشست «بازآفرینی شهری» شنبه 17 مهر 1397 برگزار شد. آنچه در ادامه می‌آید، خلاصه مطالبی است که در این نشست مطرح شده است.
خبر گزارش نشست
اولین نشست تخصصی در خصوص ارزیابی لایحه مدیریت تعارض منافع در خدمات عمومی در تاریخ 5 مردادماه با حضور کارشناسان، مسئولان و اساتید دانشگاه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست