رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از تشکیل میز تخصصی در دانشگاه‌های اصلی کشور برای تسهیل و نهادینه کردن ارتباط دانشگاه و دولت خبر داد و بر بهره‌مندی از نظرات اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و نخبگان دانشگاهی برای دستیابی به راهبردهای اجرایی مشخص در موضوعات مهم کشور تاکید کرد.
خبر گزارش نشست
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در نشستی با موضوع «بررسی فرصت‌ها و چالش‌های حضور مهاجران افغانستانی» به بحث و تبادل پیرامون این موضوع با حضور کارشناسان دستگاه‌های مختلف پرداخت.
خبر گزارش نشست

به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

نشست «دیپلماسی اقتصادی و سیاست همسایگی» برگزار شد

پیش نشست اولین کنفرانس دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با عنوان «دیپلماسی اقتصادی و سیاست همسایگی» پیش از ظهر امروز یکشنبه 17 بهمن ماه جاری به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در دیدار معاونان مرکز بررسی‌های استراتژیک و موسسه امام خمینی(ره) تاکید شد؛

ترویج و گسترش همکاری‌های علمی در زمینه ترویج و تبیین گفتمان دولت

در دیدار معاونان مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، طرفین بر ترویج و گسترش همکاری‌های علمی در زمینه‌های مورد علاقه مشترک به خصوص در زمینه ترویج و تبیین گفتمان دولت، استفاده از شبکه نخبگانی و ظرفیت ارتباطات حوزوی موسسه امام خمینی(ره) و برخی حوزه‌های سیاستگذاری نظیر سیاست جمعیتی تاکید کردند.
خبر گزارش نشست
دومین جلسه «شورای همکاری مراکز تحقیقاتی و پژوهشی-راهبردی» با حضور روسا و نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس، پژوهشگاه قوه قضائیه و مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با هدف تبیین اهداف و دستیابی به راهکار اجرایی برای همکاری مشترک برگزار شد.
خبر گزارش نشست

دکتر خیاطیان در نشست با مدیران صنایع حوضه آبریز زاینده‌رود در استان اصفهان:

صنایع باید مسئولیت اجتماعی خود را در مدیریت آب ایفا کنند

در ادامه سلسله نشست‌های نخبگانی پیرامون ماموریت ویژه مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه انجام مطالعات علمی احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشست هم‌اندیشی با مدیران صنایع استان اصفهان در محل این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در راستای بررسی راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود،

نشست هم اندیشی با صنف کشاورزان استان اصفهان برگزار شد

در ادامه سلسله نشست‌های مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه بررسی زمینه‌ها و راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشستی با حضور صنف کشاورزان و تعدادی از کشاورزان استان اصفهان به میزبانی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست